کالای خواب کوآلا تولید و عرضه کننده مستقیم محصولات خواب با بالاترین کیفیت .

ما با سابقه بیش از 50 سال در حوزه تولید انواع کالای خواب و همینطور فروش بهترین کالای خواب خارجی و آشنایی کامل با این حوزه مهم . تصمیم گرفتیم که محصولات خود را با برند ثبت شده خود با نام کوآلا خدمت مشتریانی که دغدغه خرید محصولی با کیفیت و مرغوب دارند عرضه کنیم .

چرا کالای خواب کوآلا

مجموعه تولیدی کوآلا با سابقه طولانی همیشه درصدد ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت مواد مصرفی بوده و خواهد بود. و همیشه بر این اعتقاد و باور هستیم که محصولات خواب رابطه مستقیم با سلامت جسم و روح انسان دارند.

پس با توجه به این اصل مهم و ایجاد تجربه یک خرید خوب برای مصرف کنندگان عزیز و کمک به داشتن یک خواب راحت و دلنشین،  مصمم به تولید کالای خواب با بالاترین کیفیت ممکن بوده و در ادامه هم خواهیم بود.

لازم به ذکر است تمام پارچه های مصرفی مچموعه ما از بهترین پارچه های خارجی و ایرانی با الیاف صد درصد پنبه ارگانیک و بدون هیچ مواد مصنوعی و پلاستیکی بوده و همواره با وجود مشکلات بالا بودن هزینه و مشکل تامین آن بر این اصل خود پایبند خواهیم بود.

در ضمن تمام محصولات تولید شده ما با کارت ضمانت کتبی یکساله خدمت مشتریان عزیزمون ارائه میشود . پس با خیال راحت می توانید خرید خودتون رو انجام بدین تا شما هم مثل بسیار دیگر به مشتری وفادار ما تبدیل بشید.

محصولات قابل تهیه از ما

در حال حاضر محصولاتی که توسط ما عرضه میشود شامل :

و انواع منسوجات خانگی هست. که بعضی از این دسته محصولات در حال حاضر در سایت www.koalahome.ir هم قابل خرید هست.

بعضی از این محصولات از تولیدات خود ما و با برند کوآلا و بعضی دیگر که توسط مجموعه ما عرضه میشود از بهترین ها و مورد تایید ما می باشد .

درضمن  برای خرید حضوری تمام اقلام میتوانید به آدرس فروشگاه ما مراجعه کنید.

و هم میتوانید با ما تماس بگیرید .